Autor Tema: Nekoliko fotografija  (Posjeta: 8334 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Antonio Miše

  • Stari član
  • ***
  • Postova: 14
Nekoliko fotografija
« u: Ožujak 08, 2018, 09:08:14 poslijepodne »
Prije svega ugodnu Večer Vam želim, nakon dugo vremena sasvimm slučajno surfajući sam naišao na forum i odlučio sam Vam se javiti. Majstorski ispit je položen 2016te u Zagrebu kod prof Vladimira Šimunića nije bilo lako moram priznati. Vjenčanja se rade i dalje, posla ima i to je najvažnije. Pohvale dolaze od strane klijenata ali i od strane kolega. Sudjelovao sam na dvije skupne izložbe sa Crometeo udrugom fotografije meteorološke tematike. Ulazim pomalo i u nove izazove, planiram predavanja i radionice u skorije vrijeme za fotografe početnike. u splitskom fotoklubu sam nedavno imao predavanje na temu kadra i kompozicije u fotografiranju vjenčanja - vatreno krštenje od planiranih 10 ljudi je došlo 28.

Usput i nekoliko fotografija koje su meni osobno drage i interesantne

[/URL][/img]

[/URL][/img]

[/URL][/img]

[/URL][/img]

radio sam i eksperimentalno neke cb pejsaže riječ je u Velebitu i izvoru Cetine

[/URL][/img]

[/URL][/img]

[/URL][/img]

[/URL][/img]



Antonio Miše

  • Stari član
  • ***
  • Postova: 14
Odg: Nekoliko fotografija
« Odgovori #1 u: Ožujak 08, 2018, 09:23:32 poslijepodne »










nekoliko cb pejsaža Velebita i izvora Cetine, ispiracija Anselom Adamsom i njegovim radom









nadam se da Vam nisam forum prepunio :)

Joško Ćurković

  • Administrator
  • Istaknuti član
  • *****
  • Postova: 551
    • Fotografija - Joško Ćurković
Odg: Nekoliko fotografija
« Odgovori #2 u: Ožujak 09, 2018, 09:05:09 prijepodne »
Drago mi je da si uspješan u poslu kojim se baviš i da nastojiš proširiti svoje fotografske vidike. Budi ustrajan u tome, jer fotografska cesta je krivudav puteljak pun stranputica i ćorsokaka. Nekad odmognu, nekad pomognu, ali u svakom slučaju postat će dio tvog fotografskog puta.
A što se foruma tiče, dobrodošao si. Pripadaju ti sva prava bivšeg učenika, a ona nisu mala.
 ;)



Dodano:
Zamolio bih te da, za ovaj forum, izabereš korisničko ime koje nije tvoja e-mail adresa. Učini to što prije, jer previše botova s lošim namjerama visi na ovom forumu.
« Zadnja izmjena: Ožujak 09, 2018, 09:17:08 prijepodne od Joško Ćurković »

Antonio Miše

  • Stari član
  • ***
  • Postova: 14
Odg: Nekoliko fotografija
« Odgovori #3 u: Ožujak 09, 2018, 09:24:47 prijepodne »
Profesore hvala Vam na svemu još jednom. Moram Vas zamoliti kada stignete da prokomentirate prilozenog radove. Što bi moglo biti bolje, prijedlozi, nakon dosta vremena dogodi se upada je u šablone a to svakako nastojim izbjeći

Joško Ćurković

  • Administrator
  • Istaknuti član
  • *****
  • Postova: 551
    • Fotografija - Joško Ćurković
Odg: Nekoliko fotografija
« Odgovori #4 u: Ožujak 09, 2018, 11:22:21 prijepodne »
Fotografije vjenčanja koje se insceniraju nisu slike koje želim komentirati. Vjenčanje je javni događaj i jedino dokumentarna fotografija tog događaja je vrijedna komentara.
Fotografije pejsaža su relativno uredno zabilježeni motivi koji su privukli tvoju pažnju. Primjetno je da si usredotočen na sam motiv, a pri tome zaboravljaš na sam prostor koji okružuje taj motiv. Ako se želiš ozbiljnije posvetiti snimanju krajolika, razmisli o prikazu prostora u kojem su naznačena sva tri plana, naročito prednji plan.



Napomena: Promijenio sam tvoje korisničko ime.