Autor Tema: CD-ROM: "Boja kao kompozicijski element" - Mia Katić  (Posjeta: 2150 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mia Katić

  • Stari član
  • ***
  • Postova: 5
CD-ROM: "Boja kao kompozicijski element" - Mia Katić
« u: Kolovoz 07, 2013, 02:05:52 poslijepodne »
Profesore, evo par slika za CD-rom na temu boja kao kompozicijski element !
Ispod svake slike piše za koju " kategoriju " bi trebala bit, jer smo sve slike rasporedili po različitim nazivima.
« Zadnja izmjena: Studeni 23, 2014, 10:18:41 prijepodne od Joško Ćurković »

Joško Ćurković

  • Administrator
  • Istaknuti član
  • *****
  • Postova: 551
    • Fotografija - Joško Ćurković
CD-ROM: "Boja kao kompozicijski element" - Mia Katić
« Odgovori #1 u: Kolovoz 07, 2013, 06:46:29 poslijepodne »
Ove fotografije bi se kvalitetom i ujednačenošću izraza trebale uklopiti s već napravljenim slikama.
To govorim na osnovu sjećanja, jer za malo detaljniju analizu trebali bismo to sve zajedno pogledati, te napraviti finalni izbor fotografija. Od tebe očekujem da imaš barem pedesetak slika, da bi u finalnom izboru dobili 25-30 najkvalitetnijih. Tako smo se dogovorili, ako se ne varam.
Vidim da si napravila i nekakvu podjelu po grupama: jestivo, valovito ... možda bi moglo ići. Treba vidjeti kad se sve isprofilira i suzi izbor.
Tu je još i forma prezentacije. Je si li razmislila malo o tome?

Kad budeš imala dovoljan broj kvalitetnih fotografija po tvom izboru, nazovi me, pa ćemo probati organizirati nekakvu "live" konzultaciju. S obzirom na to da nešto od ovog rada treba biti zastupljeno i u elaboratu, trebaš se požuriti, da možeš priložiti po koji slikovni primjer rada u određenim programima.


« Zadnja izmjena: Studeni 23, 2014, 10:21:02 prijepodne od Joško Ćurković »

Mia Katić

  • Stari član
  • ***
  • Postova: 5
Odg: CD-ROM: "Boja kao kompozicijski element" - Mia Katić
« Odgovori #2 u: Kolovoz 07, 2013, 11:37:49 poslijepodne »
Već smo mi to posložili tako po nekim grupama i sad u tih par grupa mi fali po 2, 3 slike.
Ima 5 grupa u kojima smo rekli da će bit po 6 slika.
O prezentaciji nisam razmišljala, neznan kako bi to al smislit ću nešto.
Za elaborat smo rekli da ćemo se dogovorit kako bi to trebalo izgledat jer smo te podjele slika ubacili dva dana prije prvog roka mature, pa ništa konkretno nismo smislili, al ja ću pokušat nešto pa vam poslat kad stignem...
I kada je matura, to još neznam ?   :)
« Zadnja izmjena: Studeni 23, 2014, 10:22:38 prijepodne od Joško Ćurković »

Joško Ćurković

  • Administrator
  • Istaknuti član
  • *****
  • Postova: 551
    • Fotografija - Joško Ćurković
Odg: CD-ROM: "Boja kao kompozicijski element" - Mia Katić
« Odgovori #3 u: Kolovoz 08, 2013, 08:49:15 prijepodne »
Drago mi je da ti sve imaš pod kontrolom, a za točan datum početka jesenskog roka mature morat ćeš kontaktirati školsku referadu.

« Zadnja izmjena: Studeni 23, 2014, 10:23:20 prijepodne od Joško Ćurković »